Lukrecius Chang Lukrecius Chang s novým singlem „Michal Bojuj“, který je věnovaný všem bojovníkům

Michal Zajac je polský fighter, který se v zájmu svého dalšího rozvoje rozhodl pro novou cestu a začal trénovat v Karviné u Lukreciuse Changa. Ve chvíli, kdy ke svému překvapení zjistil, že Lukrecius je zároveň i raper, poprosil ho o širší spolupráci – prostě slovo dalo slovo a dohodli se, že Chang pro něj složí „nástupovku“ do ringu. Lukrecius souhlasil a zhostil se nového úkolu. Navštívil svého dlouholetého kamaráda a zkušeného producenta – Pavla Baara. Štěstěna byla přívětivá. Pavel zrovna dokončil beat, který pustil Changovi, ten neváhal a hned si jej zajednal pro svoji tvorbu. Text skladby zobrazuje osobní zkušenosti z přípravy na zápasy a je proložen pocity, které zná jen ten, kdo ví, co vše člověk prožívá a co je ochoten obětovat pro dobrý boj, pro úspěch.

Singl je věnovaný všem bojovníkům, kteří na sobě tvrdě makají a chtějí ze sebe dostat to nejlepší. Takto vzniklo spojení dvou světů, a když M. Zajac šel zápasit o titul mistra Evropy v kategori K1, doprovázel ho „na živo“ Lukrecius do ringu nově vzniklou skladbou aby jej motivoval k výhře. Singl naplnil svůj záměr, dostal bojovníka do toho správného varu a M. Zajac vyhrál titulový zápas. To je zároveň důkaz, jak moc dobře lze skloubit dva zdánlivě nesouvisející světy – rap a bojový sport. Singl se velmi pravděpodobně dočká budoucnu dalšího rozvoje – videoklipu.

Přejeme všem příjemný a ničím nerušený poslech s vírou, že ztvárněný příběh může být pro všechny zápasníky další motivací nejen do sportovního života.

Readers Comments (1)

  1. Can I just say what a relief to find someone who actually knows what theyre talking about on the internet. You definitely know how to bring an issue to light and make it important. More people need to read this and understand this side of the story. I cant believe youre not more popular because you definitely have the gift.

    Odpovědět

Leave a comment

Your email address will not be published.


*