DiGaZ uvádí: Hip hop nás neživí

Karvinský producent DiGaZ přišel se skvělou myšlenkou, kterou nyní zrealizoval:

„hip hop nás neživí“ – jednoduché a výstižné téma, které harakterizuje dlouholetou situaci nejen rapperů či producentů. Určitě každý viděl desítky či stovky českých klipů a slyšel ještě větší množství tracků o tom, jak „hudebníci“ i bez talentu prohlašují, že jsou nejlepší, mají nejlepší auta, tisíce v kapse a v jejich klipech můžete vidět „hot chicks“,
co natřásají své prdele před kamerou, aby to nakonec mělo ten správný „G“ effect! To vše nakonec končí většinou bez úspěchu s jedním velkým rozčarováním.

DiGaZ se proto rozhodl vzít to do svých rukou a chytit za jiný konec.

Vymyslel projekt-song „Hip hop nás neživí“ a pozval si čtyři zástupce karvinského rapu, kteří se hip hopu aktivně věnují, ale (jak název napovídá) neživí je. Prostě lidi, kteří chodí do práce, a hip hop dělají od srdce, prostě protože je to baví.

Těmito zástupci jsou pro některé více či méně známá jména jako RUman, polsky rapující Danny, Lukrecius Chang a zpěvák – producent Pavel Baar. V tomto pořadí je můžete slyšet v již zmiňované skladbě „Hip hop nás neživí“. O hudební podklad, mix, produkci a finální mastering se postaral samozřejmě DiGaZ v jeho studiu, kde se také nahrávalo.

„Vychutnej si konečně opravdový rap a ne navoněné kokotiny!“

 

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*